|
i tak ten klamliwy , chytry i sparcialy stary dziad zostanie trenerem ...to pewne ....poczekal jeszcze ze 2 mecze na strate punktow - i po nieuniknionym spadku spadku w tym wyczysci sie strata punktow przed jego powrotem , a wina obarcza Pawlowskiego i Broniszewskiego
|