Rob_Zombie napisał(a):

|
Ale z tym sztabem to też przesadzacie. Klub ma mieć ciągłość i przewracanie wszystkiego do góry nogami bo przychodzi nowy trener nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Przykład: Amica. Jakoś Maaskant miał Moskala za asystenta i nie przeszkadzało mu to zdobyć MP. Ja wiem że decydentom należą się najgorsze słowa za całokształt ich działań, ale nie negujcie bezmyślnie wszystkiego. Dopiero co przyszedł przykładowo Sage, chwalony zresztą tutaj i po dwóch miechach wylot?
|
Żartujesz, prawda?
Ciągłość? Jaka ciągłość?
Myśli szkoleniowej na poziomie zawodów gimnazjalnych?
Schematów taktycznych, których ta drużyna nie stosuje od długich miesięcy?
A może warto utrzymać tę zajebistą formę mentalną drużyny, która każe jej obesrać się ze strachu w meczach z takimi tuzami jak Łęczna czy Podbeskidzie?
No chyba, że masz na myśli przygotowanie fizyczne piłkarzy, którzy w okolicach 60 minuty patrzą bezradnie jak mijają ich piłkarzopodobne twory z Kielc?
Ciągłość zapewni Ci wycieczki do miast powiatowych w przyszłym sezonie.