Karherop 3 dni temu napisał(a):

|
Na razie to nikogo nie podpisali i radzę o wstrzemięźliwość. Jeszcze możemy się obudzić z Janasem.
|
No i musze niestety powiedziec "a nie mówiłem".
Z tym że obudziny sie nie z Janasem, ale z Kocianem.
Można tylko ręce załamać. Jak ma przyjść stary szrot pokroju Pawlowski bis to juz niech Bronka zostawia. Na farcie moze sie utrzyma. Natomiast podkreslam - może.