Temat
:
Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ?
Wyświetl pojedynczy post
stero87
Member
Od: 09.2007
Skąd: Prokocim N
Offline
#
874
12.03.2016, 19:09
Mam jeszcze cichą nadzieję że będzie jak z Brelkiem też się wydawało że transfer upadł, a jednak się dogadali
ŚWL!!!!!!!
stero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stero87
Znajdź inne posty napisane przez stero87