Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#857
Stary 12.03.2016, 18:13
Moze ci ci jebali Smude zrzucą się na sztab Krunoslava.

Już się bałem, że w tym klubie zacznie być normalnie ale nie ... Komedia trwa. Straciliśmy 2 tygodnie i może kilka punktów na wagę utrzymania (Piast, Korona, Nieciecza (?)) grając bez trenera żeby na początku negocjacji okazało się, że gość chce swój sztab.
Puchar jest na5z!