|
Moze ci ci jebali Smude zrzucą się na sztab Krunoslava.
Już się bałem, że w tym klubie zacznie być normalnie ale nie ... Komedia trwa. Straciliśmy 2 tygodnie i może kilka punktów na wagę utrzymania (Piast, Korona, Nieciecza (?)) grając bez trenera żeby na początku negocjacji okazało się, że gość chce swój sztab.
|