|
Mi osobiście nie pasowało coś gdy wszyscy i klub i trener dementowali zainteresowanie Wisły Jurcicem.
Teraz natomiast obawiam się, że to może być prawda, bo wówczas sens tych dementi był.
Zaprzeczmy, te rewelacje, nasz nowy trener w spokoju rozwiążę swój kontrakt z Mariborem a i my na spokojnie się porozumiemy. A teraz, dlaczego mieliby puszczać ,,ściemę" do mediów-to jest podstawowe pytanie.
|