Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11450
Stary 12.03.2016, 11:10
Jak się okazuje to z całkiem beznadziejnej sytuacji może wyniknąć całkiem sporo dobrego... Ale i są pewne zagrożenia. Widać że Cupiał ma jeszcze jakieś nadzieje związane z Wisłą bo mógł wziąć tego nieszczęsnego Rumaka za pół ceny a jednak wybrał opcję zagraniczną którą od czasów Maskaanta wykluczał całkowicie. Pytanie tylko czyj to był tak naprawdę pomysł... Czy to boss znowu postawił wszystko na jedną kartę? I czy kasa płynąca do klubu jest z kieszeni właściciela czy może ktoś coś gdzieś pod stołem daje na razie... (oby nie provident czy tam inna wonga).


EDIT:
A IDZCIE WSZYSCY W PIZ.DU...
Ostatnio edytowane przez KrzychooR : 13.03.2016 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując