kopaczoholik napisał(a):

Czemu Krunoslav Jurcić nie został jeszcze naszym trenerem ?
Chciałbym zwrócić uwagę, że w naszym wypadku liczy się każdy dzień...
?
|
Przecież obecne mecze to ledwie przystawka, do których nie ma sensu się przygotowywać już. Praktycznie do połowy kwietnia mamy przerwę aktualnie ( mecze za 1,5p ). Dopiero po podziale zacznie się gra, czyli na trenera jest jeszcze czas. I to sporo.