wolfu napisał(a):

Żaden fejk. Autentyczny komentarz. Został już chyba usunięty, ale widziałem go zanim wybuchła cała ta "afera". No chyba, że ktoś mu się włamał na konto
|
Czytam i nie wierzę, naprawdę myślicie, że dzikiego Donalda obchodzi cokolwiek oprócz niego samego? Ten komentarz ktoś wkleił spod zdjęcia, gdzie nasz inteligent z numerem 77 odpisał w ten sposób na jeden z komentarzy pod zdjęciem z bodajże Porsche. Najprostszy fotomontaż na świecie a niektórzy to łapią jak dzieci z gimbazy. Wróćcie na ziemię, Donalda nie obchodzi jakiś tam cieć ze stolicy, ma gdzieś klub i przede wszystkim kibiców piszących mu prawdę.