Temat
:
Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ?
Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
776
11.03.2016, 10:52
Oj tam od razu Ulatowski.. aż dziw bierze że nie padła jeszcze kandydatura Tomka Hajty. Młody, zdolny trener, zna bundeslige od podszewki, a i zarobić na boku umie..
montypajton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do montypajton
Znajdź inne posty napisane przez montypajton