Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35192
Stary 11.03.2016, 07:58
Nawet Gowin używa już Signala, więc spodziewa się, że jego rozmowy są kontrolowane.

Niezłe państwo policyjne, skoro konstytucyjny minister nie ufa zabezpieczeniu ze strony SS

PS. Piechociński natomiast wrócił do starej Nokii
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.03.2016 o godz. 08:45.