Nie mogę się z Tobą zgodzić, że jestem ślepo zapatrzonym na PiS oszołomem. Mam swoje zdanie i też potrafię wyciągać wnioski w oparciu o różne źródła informacji.
Artykuł, który przytoczyłeś opisuje, że jest to dyrektywa UE. PiS nie wymyślił sobie tak na wczoraj tej nowelizacji, a tak naprawdę to nie wiadomo czy jest to spuścizna po poprzedniej władzy czekająca tylko na uchwałę w Sejmie.
Powtarzam jeszcze raz, jest to świństwo - trucizna, a poprzez uzależnienie doprowadza ludzi do wydawania
w błoto pieniędzy (ogromnych!).
Czarny rynek i tak ma się bardzo dobrze, szczególnie na ścianie wschodniej - straty do budżetu przeogromne! A warto jeszcze dodać, iż z każdą podwyżką masa ludzi rezygnuje z tej używki.
Nie Jaroo, nie ma co się martwić! Każdy o zdrowie powinien zadbać sam! A jeśli nie chce, bo to jego życie/pieniądze to czy ja powinienem z tego powodu jebać PiS(socjalistów)?
P.S. może potrzebna będzie jakaś petycja w tej sprawie do Prezydenta, on przecież pali
