sandomingo napisał(a):

|
Sejm uchylił ich wybór, czyż nie? Czyli Prezydent nie mógł już przyjąć od nich ślubowania.
|
Sejm może sobie za przeproszeniem uchylić ale rąbka tajemnicy w kuluarach Sejmowych i to jeszcze po cichu żeby Ministra Rolnictwa czasem nie obudzić.Dalej masz problem z wykładnią prawa więc wybacz nie chce mi się wałkować jeszcze raz..Ale niech tam

Skoro TK uznał że Sędziowie zostali wybrani zgodnie z Konstytucją to Posłom nic do tego i basta.Konstytucja jest NAJWYŻSZYM aktem prawnym w POLSCE!Wszystko co jest z Nią zgodne jest w Polsce Prawem obowiązującym i Niezaprzeczalnym.Nikt nie stoi ponad Konstytucją a Prezydent winien stać na jej straży.Więc zas.... OBOWIĄZKIEM Prezydenta RP jest przyjęcie ślubowania od Sędziów wybranych zgodnie z Konstytucją.Miło by było by zrobił to okazale w ciągu dnia
