krzaq12 napisał(a):

|
Nie jestem pewnie ale wydaje mi się, że tak profesjonalne badania wydolnościowe jak teraz zaczęto znowu przeprowadzać w naszym klubie, monitorując zawodnika w poszczególnych fazach okresu przygotowawczego ostatnio miały miejsce za Maaskanta. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.
|
Wydaje mi się, że co pół roku działa to w ten sam sposób. Tym bardziej Bahr był ich zwolennikiem.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/wywiad..._juz_standard/
zawsze kojarzę, że były fotki jak ich nakłuwali po tym, jak przebiegali jakiś tam dystans.
Akurat pod tym względem wierzę, że zawsze było to pod kontrolą.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ania_wislakow/