Cytat:
|
No bo te zdjęcia zostały tutaj wklejone po to, żeby wzbudzić nastrój grozy i pokazać wszystkim: "popatrzcie tak było przed Cupiałem". Taki syf. A to normalne zdjęcia z jakiejś tam fazy budowy. Wiesz co, chciałbym żebyś tak mógł powiedzieć, to nie byłby najgorszy scenariusz. Niestety jak zostaną zgliszcza i wylądujemy w IV lidze to tego nie będziesz mógł powiedzieć.
|
Człowieku to zdjęcia z wczesnych lat 90, gdy o Cupiale jeszcze nikt w Polsce nie słyszał. Trybuny zostały wyburzone, ponieważ były ruiną. Od górnych elementów (kolumnady) odpadały elementy i została odcięta parkanami od reszty trybuny ze względów bezpieczeństwa. Choć pamiętam mecze gdy masa ludzi chroniła się pod tymi kolumnami przed deszczem (chyba ze Stalą Mielec i sparing z jakąś izraelską drużyną). To nie była żadna faza przebudowy, tylko ogólny stan rzeczy na Wiśle. Cupiał to dekada później. Jak nie masz o czymś pojęcia to nie zabieraj głosu szczylu.