Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35168
Stary 10.03.2016, 13:23
FraMat, w dużej mierze zgadzam się z tym co napisałeś, choć sam prawnikiem siebie nie nazwałbym, choć Sąd Najwyższy stwierdził nie tak dawno inaczej

Literalnie czytając Konstytucję to Trybunał Konstytucyjny stoi najwyżej jeśli chodzi o wykładnię prawa i nie ma nikogo ponad nim.