FraMat, w dużej mierze zgadzam się z tym co napisałeś, choć sam prawnikiem siebie nie nazwałbym, choć Sąd Najwyższy stwierdził nie tak dawno inaczej
Literalnie czytając Konstytucję to Trybunał Konstytucyjny stoi najwyżej jeśli chodzi o wykładnię prawa i nie ma nikogo ponad nim.