dziki napisał(a):

Jest jeszcze jedna różnica między nim a Petrescu. Dan przychodził do klubu, który miał wszystko wygrywać i dominować, wchodzić do Ligi Mistrzów. Wtedy gwiazdki naprawdę miało coś wspólnego z umiejętnościami, był Majdan, Baszczu, oba Brożki (Piotrek jeszcze jako piłkarz), Głowa, Kłos, Mijailović, Stolar, Błaszczu, Cantoro, Dudka, Sobol, Zieńczuk czy Kuźba. Po drodze doszedł Dolha. Oni przynajmniej mogli myśleć o sobie jak o jakichkolwiek gwiazdach.
A teraz?
btw. ja .......e, 10 lat już minęło ...
|
Majdan, Baszczynski, Klos, Stolarczyk, Dudka i Kuzba, w pewnym zakresie pewnie i Brozki. To ponad polowa pierwszej jedenastki.
I juz masz odpowiedz dlaczego Petrescu sie nie udalo do konca.