|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
|
Barti napisał(a): 
|
Czasy przed Cupiałem pamiętam...Żaden Miga nie musi mi o nich opowiadać. Ówczesna 2-ga liga nie jest mi straszna, chodziłem na nią. Wyraźnie napisałem że Cupiałowi jestem wdzięczny. Tylko kuriozalnie zarzucacie ludziom, że żyją przeszłością a sami żyjecie czasami "Cupiałowymi" nie patrząc w przyszłość. To miło że solidaryzujecie się w trudnych chwilach z naszym dobroczyńcą, naprawdę jestem wzruszony. Niestety interes klubu jest dla mnie ponad interesem biznesmena. Ta ciągła niepewność co dalej, budzi we mnie niepokój.
|
https://www.youtube.com/watch?v=7RVmnW-paoM
Dla rozluźnienia 
|
|