Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#725
Stary 10.03.2016, 08:01
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
O czym my mówimy? Mamy jedynie baze treningową (konkretnie Myślenice), obiekty młodzieżowe ktoś/coś słyszał? Siatka scoutów, wydatki na młodzież (kolejna "niepotrzebna brednia" wg Bossa, bo bedzie oddawac takich handzlikow za siatke gruszek).
Słuszny przykład, życie pokazało, że to czego obawiał się z uzdolnionymi juniorami, doświadczył w seniorach. Dawno temu Uche, Dolha, a teraz Cieżniak (ta ostatnia sprawa to już w ogóle urosła to niebotycznych rozmiarów)...
"Kradzione szczęścia nie daje..."