Eternit napisał(a):

Hmm... Kolega pisał, że nie pamięta czasów przed B. C. Inni próbują to jakoś opisać, ja może spróbuję bardziej obrazowo:
|
Pamiętam to jak dziś
Jak DYCHA .......nęła dobrze to piękne echo szło w miasto
Pierwszy raz jak na meczu byłem to myślałem że na kortowym jakiś drugi mecz jest grany
