Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35149
Stary 09.03.2016, 19:33
Zastanawiam się po co w ogóle dyskutujecie z emj10? Dajecie sie podpuszczać Andrzejowi jak młode pelikany

Andrzej Rzepliński kibicowskiej braci emj10 wzywa do opublikowanie wyroku na stronie SKWK
TYLKO WISŁA!