Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35144
Stary 09.03.2016, 17:57
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że żal dupę ściska.]
Żal to dupe sciska ale Pisowcom, którzy po wyroku Trybunału znów muszą kluczyć ,kłamać i wprowadzać opinie publiczną w błąd ,że tak naprawdę nic się nie stało , i że ich jest na wierzchu..