|
Mnie zastanawia, czemu jest tak wiele niecelnych strzałów z dystansu. Czy dla zawodowego piłkarza, tak ciężko jest przymierzyć w światło bramki. Mówię, o uderzeniach z poziomu murawy, bo tych z powietrza to wiele ląduje ponad tymi siatkami za bramkami. Może mi ktoś z tych dokładnie oglądających nasze mecze odpowiedzieć, czy np. piłkarz Cywka, oddał w tym sezonie celny strzał ( w światło bramki)?.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|