Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11431
Stary 09.03.2016, 14:21
Cytat:
OK. Tak czy inaczej, było to przygotowanie do przebudowy stadionu. Czyli widok normalny w takich sytuacjach. Wracając do meritum sprawy. Patrząc na inne stadiony w Polsce i my na pewno doczekalibyśmy się modernizacji. Wiem że część osób na forum wierzy bardziej we właściciela, niż w sam klub i zostanie napisane za chwilę na pewno, że gralibyśmy do tej pory na jakimś kurniku. A ja napiszę przewrotnie, że może w tej chwili mielibyśmy może jeszcze lepszy stadion, chociaż na ten który jest nie mam wcale zamiaru narzekać.
Oprocz wspomnianego przeze mnie przykladu Pogoni Szczecin czy łodzkich przykladow Eternita - w samo sedno.

Rozbudowy/budowy/renowacje/modernizacje byly przeprowadzane jeszcze PRZED objeciem sterow przez Cupiala. Ze wzgledu zarowno na prezentowany poziom sportowy, znacznie wyzszy od poprzedniego jak i Euro2012 w Polsce i na Ukrainie z kandydatura Krakowa jako miasta gospodarza, nasz stadion byl KILKUKROTNIE przeprojektowywany, w dodatku przez firme, ktora do tej pory nigdy sie tym nie zajmowala.

Poza tym - trybuny byly budowane KAZDA ODDZIELNIE, dlatego tez masz calkowita racje, ze wielce prawdopodobna bylaby mozliwosc posiadania lepszego stadionu niz obecnie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując