Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 09.03.2016, 13:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Z tym Mistrzem Szkocji to żarcik? Na tej zasadzie to i niejaki Dominik Husejko może się chwalić wśród kolegów z pracy że był Mistrzem Polski z Wisłą
ok pomyliłem, to Żurawski pograł w Szkocji a nie Brożek.