Wesoły Romek napisał(a):

|
Pawle Brożku, nie pytam kim byłeś, pytam kim jesteś? Czy w ostatnich meczach na boisku byłeś Ty? Czy Twój brat bliźniak? Właśnie dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Bo piłkarze są wystawiania za zasługi. Aktualna forma jest drugorzędna.
|
Wesoły Romku napisałeś '' Brożek? A kim Ty jesteś człowieku?''
więc Ci odpisałem kim jest bo może zapomniałeś
następnym razem zadaj pytanie '' Dlaczego mimo słabej formy Brożek gra?''
to wtedy Ci odpowiem że nie mam pojęcia.