Coglin napisał(a):

Nie jestem "ślepym wyznawcą Cupiała", ale wtedy powiem, że jesteśmy w sytuacji jak przed jego przyjściem.
"Zdjęcia budzące grozę"? A co w nich takiego strasznego?
|
No bo te zdjęcia zostały tutaj wklejone po to, żeby wzbudzić nastrój grozy i pokazać wszystkim: "popatrzcie tak było przed Cupiałem". Taki syf. A to normalne zdjęcia z jakiejś tam fazy budowy. Wiesz co, chciałbym żebyś tak mógł powiedzieć, to nie byłby najgorszy scenariusz. Niestety jak zostaną zgliszcza i wylądujemy w IV lidze to tego nie będziesz mógł powiedzieć.