Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11429
Stary 09.03.2016, 12:15
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem "ślepym wyznawcą Cupiała", ale wtedy powiem, że jesteśmy w sytuacji jak przed jego przyjściem.

"Zdjęcia budzące grozę"? A co w nich takiego strasznego?
No bo te zdjęcia zostały tutaj wklejone po to, żeby wzbudzić nastrój grozy i pokazać wszystkim: "popatrzcie tak było przed Cupiałem". Taki syf. A to normalne zdjęcia z jakiejś tam fazy budowy. Wiesz co, chciałbym żebyś tak mógł powiedzieć, to nie byłby najgorszy scenariusz. Niestety jak zostaną zgliszcza i wylądujemy w IV lidze to tego nie będziesz mógł powiedzieć.
Odpowiedz cytując