Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11422
Stary 09.03.2016, 10:30
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Kolego to nie jest zdjęcie z 2009 kiedy burzono stare sektory A i B, tylko zdjęcie przed wybudowaniem tychże...
OK. Tak czy inaczej, było to przygotowanie do przebudowy stadionu. Czyli widok normalny w takich sytuacjach. Wracając do meritum sprawy. Patrząc na inne stadiony w Polsce i my na pewno doczekalibyśmy się modernizacji. Wiem że część osób na forum wierzy bardziej we właściciela, niż w sam klub i zostanie napisane za chwilę na pewno, że gralibyśmy do tej pory na jakimś kurniku. A ja napiszę przewrotnie, że może w tej chwili mielibyśmy może jeszcze lepszy stadion, chociaż na ten który jest nie mam wcale zamiaru narzekać.
Odpowiedz cytując