dziki napisał(a):

|
Nie no stary, porównujesz czasy przed Cupiałem do tego co jest teraz? Jest kryzysik, jest pewnie średnio finansowo i jakości też wielkiej nie mamy, ale w latach 90-tych byliśmy kupą organizacyjną. C'mon.
|
teraz za to błyszczymy organizacyjnie. Popatrz na odejścia Genkova, Jovanicia i kilku innych. Odeszli a My i tak musimy im zapłacić za pieniądze obiecane w kontrakcie. Ilievovi czy Pareiko robiliśmy przelewy długo po tym jak odeszli z klubu (zawarte ugody). Dalej popatrz gdzie są wychowankowie: Stolarski, Buksa, Zając czy handz7ik. Cz.y świeże sprawy odejścia Dyzmy i cierzniaka