Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11413
Stary 09.03.2016, 08:54
dziki napisał(a):Wyświetl post
Nie no stary, porównujesz czasy przed Cupiałem do tego co jest teraz? Jest kryzysik, jest pewnie średnio finansowo i jakości też wielkiej nie mamy, ale w latach 90-tych byliśmy kupą organizacyjną. C'mon.
teraz za to błyszczymy organizacyjnie. Popatrz na odejścia Genkova, Jovanicia i kilku innych. Odeszli a My i tak musimy im zapłacić za pieniądze obiecane w kontrakcie. Ilievovi czy Pareiko robiliśmy przelewy długo po tym jak odeszli z klubu (zawarte ugody). Dalej popatrz gdzie są wychowankowie: Stolarski, Buksa, Zając czy handz7ik. Cz.y świeże sprawy odejścia Dyzmy i cierzniaka
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując