Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 09.03.2016, 08:28
Z plusów:

- Urygi nie było. Nie ma sensu oceniać Brleka po 2 meczach. I tak był 10x lepszy niż Uryga.
- Chwała Bogu, że Misiek jest w formie. Wczoraj uratował nam punkty.
- pierwsza połowa wyglądała dobrze, powiedziałbym nawet że jak na nas, to bardzo dobrze.

A od 60 min się zaczęło. Jak Korona strzeliła na remis to odliczałem minuty jak strzelą drugą. Kilka kolejnych siwych włosów się pojawiło bo to jest kuriozalne co my odpi.erdalamy w II połowach.

Uryga odsunięty, to teraz błagam, od następnego meczu jeszcze niech Boguski się zapozna z ławką rezerwowych, Małecki najlepiej też. Skrzydłowi od 60 min byli do zmiany, każdy to widział...z wyjątkiem Bronka...

A tak poza nawiasem - plus meczu ? Wykonanie rzutu rożnego przez Sierpinę w ok. 28-30 min meczu Myślałem że spadnę z kanapy, nie wierze że on to zrobił
Ostatnio edytowane przez Krav : 09.03.2016 o godz. 08:30.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując