Z plusów:
- Urygi nie było. Nie ma sensu oceniać Brleka po 2 meczach. I tak był 10x lepszy niż Uryga.
- Chwała Bogu, że Misiek jest w formie. Wczoraj uratował nam punkty.
- pierwsza połowa wyglądała dobrze, powiedziałbym nawet że jak na nas, to bardzo dobrze.
A od 60 min się zaczęło. Jak Korona strzeliła na remis to odliczałem minuty jak strzelą drugą. Kilka kolejnych siwych włosów się pojawiło bo to jest kuriozalne co my odpi.erdalamy w II połowach.
Uryga odsunięty, to teraz błagam, od następnego meczu jeszcze niech Boguski się zapozna z ławką rezerwowych, Małecki najlepiej też. Skrzydłowi od 60 min byli do zmiany, każdy to widział...z wyjątkiem Bronka...
A tak poza nawiasem - plus meczu ? Wykonanie rzutu rożnego przez Sierpinę w ok. 28-30 min meczu

Myślałem że spadnę z kanapy, nie wierze że on to zrobił
