|
Dawac juz trenera bo Wisla od dawna go nie ma.Pawłowski i Broniszewski to popierdólki a nie trenerzy i szkoda na nich klawiatury.
Potrzeba goscia ktory zwyczajnie da jakies schematy ,poustawia formacje i moze to w koncu ruszy.Pilkarze nie sa tak beznadziejni jak miejsce w tabeli.
|