Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#655
Stary 09.03.2016, 00:32
Dawac juz trenera bo Wisla od dawna go nie ma.Pawłowski i Broniszewski to popierdólki a nie trenerzy i szkoda na nich klawiatury.
Potrzeba goscia ktory zwyczajnie da jakies schematy ,poustawia formacje i moze to w koncu ruszy.Pilkarze nie sa tak beznadziejni jak miejsce w tabeli.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI