|
Brlek nie wygląda póki co dobrze, ale ja mu daję czas, bo nie zwykłam oceniać piłkarza po dwóch meczach. Przyszedł w trudnym momencie, w dodatku każdy potrzebuje okresu aklimatyzacji (poza Meliksonem).
Warto zauważyć, że bez Urygi gra jest dużo lepsza. On niestety nie tylko osłabiał nasz zespół, ale i był wzmocnieniem rywala.
Na remisach daleko nie zajedziemy... Ale aż szkoda to komentować, bo co mecz jest ta sama gadka i co mecz kończy się tak samo.
|