Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 08.03.2016, 20:16
tak na spokojnie a może nie małe podsumowanie.
pierwsza połowa w porównaniu z poprzednimi meczami patrze i ....a nie wierze. "oni jednak potrafią grać w piłkę". dało się to oglądać na trzeźwo, jakiś pressing był. środek bez Alana tak jak każdy na forum chyba wie, wyglądał 10000x lepiej niż z nim.
niestety do czasu, co większość z nas za pewne przeczuwała. druga połowa coraz mniej sił, od 60 minuty to już całkowite odcięcie prądu na jakieś 20-25 minut w których kielecka ....a nas zgniotła i rozjebała. fuks, że strzelili tylko jedną bramkę. Miskiewicz duży duży + po tym meczu.
kolejna sprawa zmiany. każdy oglądający ten mecz widział, że nie mieliśmy środka od 60 minuty, dziury jak na polskich drogach, albo lepiej, jak na ukraińskich aż prosiło się o zmiany.
co do kolejnego meczu to liczę jedynie, że od jutra będzie nowy trener, a w niecieczy zadziała efekt nowej miotły bo inaczej będzie bardzo ciężko
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując