Temat
:
[25 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 1 marca, godz 18.
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
160
08.03.2016, 19:55
Kto tutaj mówił, że będziemy walczyć o europejskie puchary ?
zawodnikami, którzy oddychają rękawami po 60 minutach? To jakiś skandal jak Pawłowski przygotował drużynę.
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago