Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 08.03.2016, 19:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
Ale kończy się jak zwykle.

Banda ofiar losu.

Barti napisał(a):Wyświetl post
To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.
Cupiał. Zwalniając Pawłowskiego. Którego ze dwa miesiące wcześniej zatrudnił.

To skomplikowane...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując