FraMat napisał(a):

Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
|
Ale kończy się jak zwykle.
Banda ofiar losu.
Barti napisał(a):

|
To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.
|
Cupiał. Zwalniając Pawłowskiego. Którego ze dwa miesiące wcześniej zatrudnił.
To skomplikowane...