tommiyacht napisał(a):

- Brożek ława, psychicznie nie da rady w Kielcach
- banderowiec za Boguskiego
- Popovic za Uryge
- Pietrzak ława, Sadlok na LO
|
Zdecydowanie tak. Wówczas jest szansa, że wychodzimy w 11 na boisko. Ale tylko szansa. W przeciwnym przypadku mamy za to pewność, że tej jedenastki nie będzie.
I Wolski tylko na środku.