Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 07.03.2016, 22:14
GBO napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśnijcie mi czym jest, tak niezbędna do utrzymania, znajomość polskiej Ekstraklasy i jej "specyfiki"?
W punkt!

Specyfika polskiej ligi? Każdy może wygrać z każdym, wygrana zależy od tego, którym kopaczom się bardziej chce biegać danego dnia. Legia, która jest obecnie poza zasięgiem finansowym reszty ligi (przynajmniej teoretycznie!) jedzie do beniaminka i dostaje łomot - tak bardzo zaawansowana technicznie/taktycznie jest nasza liga. Liga dla wybieganych fizoli, którym chce się grać w piłkę.

Jedyne, co musi wiedzieć trener spoza Polski, to to, że piłkarze odznaczają się tu zerowym/niskim poziomem profesjonalizmu i mogą go zwolnić w 2-3 kolejki, jak za mocno dokręci im śrubę na treningach.