arti napisał(a):

może jakaś jego aktualna księżniczka przelała na fejsa jego (albo swoją) mistrzowską ripostę.
Przy okazji może ktoś z klubu łaskawie dałby głos co mu jest i kiedy wraca do gry.
|
Jak się chce być takim uszczypliwym, to miło by było najpierw sprawdzić stronę oficjalną....