johny96 napisał(a):

Podzielam zdanie poprzednika.
Nie mniej jednak, jak wygląda sprawa odwołania? Odwołujemy się gdzieś tam i przyznają nam rację, i co wtedy?
|
A wtedy zbierze się komisja przy pzpn i anuluje wszystkie decyzję instancji przyznajacych nam rację