Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 07.03.2016, 12:35
PM napisał(a):Wyświetl post
Smuda: Dziwię się, ale nie pcham się na siłę, skoro kibice mnie nie chcą

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ie-chca/ce8e5s
A ja mysle,ze po takiej akcji po pierwszych dwóch meczach ,to i bez trenera byśmy sie utrzymali....

https://www.youtube.com/watch?v=lLA2CCjKcMs

....tylko oczywiscie my wolimy spiewć czy wygrywasz czy nie lub Patryk Małecki...
Bednarz=Landryna=......