WISŁAZWE napisał(a):

SKWK będzie starało się o zwrot kosztów za wyjazd, lecz będzie to proces długotrwały. Sprawa za pewne zakończy się w sądzie.
Sprawa pewnie będzie złożona, bo może dojść do sytuacji, że to nie Korona jest odpowiedzialna za stan murawy, lecz forma zewnętrzna i przepychanki będą trochę trwały.
|
Zdaję sobie z tego sprawę. Po prostu rozumiem, że zawodnicy odmówili. W każdym razie dobrze, że SKWK coś w tej sprawie robi.