dj_ibutti napisał(a):

|
Powiem Ci, bo być może nie wiesz, że ze spółki nie można od tak sobie "dać" komuś kasy...
|
owszem zdaję sobie sprawę, 7egia jakoś dała sobie radę z zadłużeniem u ITI. Dopóki nie zobaczę oficjalnego info w sprawie umorzenia długu to nie uwierze.
Nie rozumiem też jak można obsadzać na ważnych stanowiskach takich ludzi jak Smuda czy Kapka. Smuda pluł na swoich zwierzchników (za podobne historie polecieli Kosa i Moskalewicz). A co do wynalazków "Niezatapialnego" to podchodzi pod niegospodarność i działanie na szkodę spółki.