rychu napisał(a):

|
Alan zagrał w ekstraklasie 72 mecze - oczywiście 0 goli (jest rekordzistą pod tym względem w całej lidze). Co więcej, pamiętam tylko jego jedno dobre podanie do przodu w jego karierze (z Pogonią Szczecin na 3-0 22-08-2014).
|
Dokladnie jest na 2 miejscu. Pazio z Podbeskidzia ma 82 mecze i 0 bramek.
Ale na Alan ma rozniez 0 asyst a Pazio ma 1 w tym sezonie.
Wychodzi, ze Uryga moze byc najmniej produktywnym zawodnikiem w E-Klasie(na rowni z bramkarzami ktorzy czasem maja jednak asysty)