Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.03.2016, 23:41
czaro napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam akcję, w której dwukrotnie (w czasie ok. 5-10 sek.) oddał piłkę przeciwnikowi.
Ja też pamiętam. Uryga był zdecydowanie najsłabszy w zespole, w sposób bardzo widoczny odstawał od innych słabo grających w tym meczu piłkarzy. Drugi najsłabszy na boisku był Sadlok, który grał bardzo niestarannie, trzeci Pietrzak który jest słaby jak Fredriksen, a czwarty Boguski, który zanotował bardzo słaby jak na siebie mecz.

Oceny w skali 1-10
Miśkiewicz 8
Jović - 8
Głowacki -8
Sadlok - 2
Pietrzak 2,5
Boguski - 3
Uryga - 1
Brlek - 5
Wolski - 7
Brożek - 3,5 (oceniam za cały mecz, pomijam tego karnego)
Ondrasek - 4
Małecki - 5
Popovic - 6
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 05.03.2016 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując