|
Tak zastanawiam się, co będzie z Błaszczykowskim po sezonie? We Włoszech po dobrym początku teraz furory nie robi, w Borussi pewne że już nigdy nie zagra.
W ostatnim czasie chłop stracił swój główny atut, czyli szybkość i zwrotność. Ale nadal to klasowy gracz- dużo doświadczenia, ogrania, i jakości. Więc kiedy powrót do Wisły? Dopiero w 2017 po jeszcze roku w jakimś europejskim średniaku typu Olympiakos, Omina Nikozja, czy jednak już latem 2016?
|