|
Czas na rozliczenia będzie po sezonie, w tym momencie jechanie po piłkarzach nic nie pomoże.
Taka moja opinia.
Mnie też ich postawa strasznie wkurza ale to nic nie pomoże.
Trzeba się zjednoczyć w walce o utrzymanie a potem zobaczymy
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|