Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 05.03.2016, 16:34
Alan zagrał w ekstraklasie 72 mecze - oczywiście 0 goli (jest rekordzistą pod tym względem w całej lidze). Co więcej, pamiętam tylko jego jedno dobre podanie do przodu w jego karierze (z Pogonią Szczecin na 3-0 22-08-2014).

Każde jego zagranie to spowolnienie akcji, nie zdarza mu się w ogóle zagrywać do przodu, podaje TYLKO do najbliższego zawodnika i to do tyłu. Jest wysoki, przy czym nie imponuje grą głową. Ciężko mi znaleźć jakiś jego atut.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując