|
Uryga zagrał lepiej niż w poprzednich meczach, ale to nie oznacza, że zagrał dobrze. Zupełnie nie ten poziom jaki przystoi Wiśle. Przeglądu pola zero i wyprowadzenia piłki też zero. Jego gra przynosi więcej minusów niż plusów, oby jak najszybciej Brlek zgrał się z zespołem. No i liczę na jak najszybszy powrót Mąki.
|