|
Uryga zagrał źle. Na początku miał kilka wygranych główek, może ze 2 razy podał do przodu, a później było tylko gorzej. Pierwsza strata, później kolejna i posypał się już całkiem. Do tego piłkę traci blisko pola karnego z czego poszły groźne kontry. Jak dla mnie jedynym ratunkiem dla Urygi jest przekwalifikowanie go na środkowego obrońce.
CO do wyniku to taki stricte Moskalowy remis
|