Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 05.03.2016, 12:35
Bardzo dobrze się stało, że Jović poszedł odważnie, strzelił szczęśliwie i był remis. Nie dobrze natomiast, że mieliśmy masę innych sytuacji po których powinniśmy wygrać ten mecz, karny był ich zwieńczeniem.
Po strzelonej bramce widać było, że uwierzyli w zwycięstwo i mogliśmy ten mecz wygrać. Co innego, że wcześniej przy stanie 0:0 jakbyśmy wykorzystali chociaż jedną sytuację to byłoby 1:0 a nie 0:1.
Na plus również to, że zagraliśmy najlepszy mecz na wiosnę, choć to również zasługa słabego Piasta. Ogromna szkoda, że nie ma 3 punktów bo jechalibyśmy do Kielc w lepszych nastrojach, a tak to kolejny mecz z nożem na gardle.
Odpowiedz cytując